Väst-el har elektriker i Borås & vi arbetar i Borås med omnejd

- Med snabb och god service håller våra arbeten alltid hög kvalitet.

 

 

Ägare / Projektledare / Kontor
Henrik Bertilsson
0702-30 17 74
henrik@vast-el.se

Emil Jangsell – Elektriker / Arbetsledare
076-172 65 52
emil@vast-el.se

Johan Enoksson - Elektriker
johan.e@vast-el.se

 

Joakim Jolhage - Elektriker
joakim@vast-el.se

 

Joel Sivedal - Elektriker
joel@vast-el.se

 

Daniel Larsson - Elektriker
daniel@vast-el.se

 

Anton Eriksson – Elektriker
anton@vast-el.se

 

Bestar Bobi - Elektriker
bestar@vast-el.se

 

Oliver Jigbring - Elektriker
070-619 64 60
oliver@vast-el.se

 

Robin Tranfors – Elektriker
robin@vast-el.se

 

Rasmus Karlsson - Elektriker
rasmus@vast-el.se

 

Elias Jareteg - Lärling
elias@vast-el.se

 

Erik Bengtsson - Elektriker
erik@vast-el.se

 

Jonny Kuula - Elektriker / Arbetsledare
073-732 83 02
jonny@vast-el.se

 

Lars Polhager - Elektriker
070-215 25 99
lars@vast-el.se

 

Johan Rehn - Elektriker
johan.r@vast-el.se

 

Theodor Olofsson - Elektriker
theodor@vast-el.se