Väst-el har elektriker i Borås & vi arbetar i Borås med omnejd

- Med snabb och god service håller våra arbeten alltid hög kvalitet.

 

Ägare / Projektledare / Kontor
Henrik Bertilsson
0702-30 17 74
henrik@vast-el.se

Lars Polhager - Elektriker
070-215 25 99
lars@vast-el.se

Jonny Kuula - Elektriker
073-732 83 02
jonny@vast-el.se

Fredrik Zetterman - Elektriker
073-534 34 81
fredrik@vast-el.se

Oliver Jigbring - Elektriker
070-619 64 60
oliver@vast-el.se

Daniel Larsson - Elektriker
daniel@vast-el.se

Erik Bengtsson - Elektriker
erik@vast-el.se

Linus Edentoft - Elektriker
linus@vast-el.se

Joakim Jolhage - Elektriker
joakim@vast-el.se

Johan Rehn - Elektriker
johan@vast-el.se